top of page
mijzelf B.png
1275465_10151779831176740_1639144906_o.j

Renée de Zoeten

Over Renée

Na jaren in de congresorganisatie gewerkt te hebben weet ik wat organiseren is. Inmiddels heb ik een talent voor regelen. In mijn vorige banen heb ik steeds dankbaar gebruik mogen maken van dat talent.

Daarnaast heb ik een aantal jaren gewerkt bij Viore, een centrum voor mensen die leven met kanker. Hier kwam ik erachter dat mijn hart ligt bij het helpen van mensen.

Daarom heb ik ervoor gekozen om een eigen bedrijf te beginnen waarbij dat organisatietalent en mensen kunnen helpen, samen komen. Een helpende hand bieden aan mensen die in bepaalde omstandigheden wel wat extra hulp kunnen gebruiken. Opruimen, ordenen, regelen en kleine hand- en spandiensten; altijd samen met mijn cliënt. Want zo werk ik het liefst.

Mijn werkervaring en relevante opleidingen zijn:

  • Intercedent uitzendbureau

  • Werving en selectie TPG

  • Congres organisator Eurocongress

  • Masseur met specialisatie Massage bij Kanker

  • Vrijwilligerscoördinator Viore

  • Diverse trainingen op het gebied van stervensbegeleiding, professionele gespreksvoering, kwetsbare ouderen en verlieskunde

  • Training NBPO (Nederlandse Beroepsvereniging Professional Organizer) tot Professional Organizer

Bel gerust even om kennis te maken en samen te besluiten wat ik voor u kan doen.

Ik help u graag!

bottom of page